“Інноваційні методи викладацької роботи у медичному університеті” виставка періодичних видань, список літератури.

Сьогодні найбільш популярними інноваційними методами навчання, які дозволяють використовувати нові технології викладання є: контекстне навчання, імітаційне навчання, проблемне навчання, модульне повне засвоєння знань, дистанційне навчання.

Кожен студент – це особа зі своїми індивідуальними особливостями. І тут важливим моментом є знання викладачем ціннісних орієнтацій студентів, їх ідеалів, потреб, інтересів, рівнів домагань, спрямованості та індивідуальної своєрідності кожного зі студентів. Якість викладацької діяльності значно зростає в умовах постійного самовдосконалення педагогом своїх комунікативних умінь. Це виражається в його умінні сприймати та визначати особливості внутрішнього світу тих, кого педагог навчає, їх характер, темперамент.

View Fullscreen