Круглий стіл за темою: «Науково-інформаційні пошукові системи в медицині»

9 листопада 2017 року для студентів в рамках Тижня науки в студентському читальному залі №2 бібліотекою, за участю к.мед. наук. Квасницької Ольги Борисівни  організовано та проведено із студентами-бакалаврами (спеціальність «медсестринство» медичний факультет №4) круглий стіл за темою: «Науково-інформаційні пошукові системи в медицині».

10 листопада 2017 року світ відзначає Всесвітній День науки. З цієї нагоди бібліотекою було організовано та проведено круглий стіл метою якої було привернути увагу молодого покоління до результатів наукової діяльності наших вчених.

Піднімалися питання якісного пошуку наукової інформації, правильність використання та оформлення знайдених документів у власній науковій роботі.

Матеріали для проведення заходу підготовлені та представлені завідуючою інформаційно-бібліографічним відділом  Аліною Ширєнковою та провідним бібліотекарем відділу Софією Задерей.

Cтуденти-бакалаври (спеціальність «медсестринство» медичний факультет №4)