«Люби свої очі!» – інформаційна година

До Всесвітнього дня зору 12 жовтня 2021 року для студентів ІІІ-V курсів медичного факультету №3 відбулася інформаційна година «Люби свої очі!» (онлайн).

Аудиторії була представлена історія Всесвітнього дня зору. Інформація про роботу Міжнародного агентства з профілактики сліпоти, фінансових спонсорів, таких як Всесвітня рада оптометрії, Novartis, Seva, Bayer, One Sight, Фонд для Сліпих дітей і багато інших фондів.

Особливу увагу студентів було привернуто до причин порушення зору, його поширеності, соціально-економічних передумов, поганого стану здоров’я очей і профілактики очних захворювань. Також були підкреслені успіхи медичної науки в лікуванні порушень зору і важливість регулярних оглядів очей.

Приклади відзначення WSD в різних країнах Європи, Північної Америки, Індії та Австралії були продемонстровані ілюстративним матеріалом і статистичними даними.

Під кінець заходу, студентам були надані рекомендації про те, як вберегти зір.

Захід підготували та провели співробітники бібліотеки – Полякова Т.В., Дев’яткіна Д.А., завдяки ініціативі та організації викладачів БДМУ (Гарвасюк О.В., заступниці головного куратора медичного факультету №3 Кушнірик О.В.) та підтримці куратора Ковпак А.В.