“Нульова малярія починається з мене” – інформаційна година (онлайн) до Всесвітнього дня боротьби з малярією

До Всесвітнього дня боротьби з малярією, 20 квітня 2022 р. для студентів медичного факультету №3 20 відбулася інформаційна година (онлайн) “Нульова малярія починається з мене”. Метою заходу було просвітництво та розуміння малярії, а також поширення інформації про міжнародні стратегії профілактики та лікування малярії в ендемічних районах.

В ході презентації представлені статистичні дані про поширення захворювання і його небезпеки. Присутнім розповіли про тисячолітню історію малярії, методи її лікування в історії людства, про наукові відкриття та досягнення в лікуванні цього ендемічного захворювання. Увага аудиторії була звернена на правила поведінки хворого на малярію, а також були підкреслені методи профілактики.

Акцент був зроблений на  важливості Всесвітнього дня боротьби з малярією і розказана історія цього Дня, що відзначається з 2007 року в усьому світі. Наприкінці зустрічі всі присутні були заохочені приєднатися до цього Дня та внести свій внесок у боротьбу з малярією.

Захід підготували та провели співробітники бібліотеки: Т.В. Полякова, І.В. Кухлій і Д.О. Девяткіна.

Організація заходу та його інформаційний супровід забезпечений головним куратором медичного факультету №3 Кушнірик О.В., куратором Гарвасюк О.В. за підтримки куратора Стегніцької Л.В.