Пошук інформації у відкритому доступі – можливості для науковців

10 листопада 2022 р. до Міжнародного дня науки на кафедрі хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії (зав. кафедри Наталія КУЗНЯК) співробітниками бібліотеки Софією ЗАДЕРЕЙ та Оленою ГІМЧИНСЬКОЮ був проведений семінар «Пошук інформації у відкритому доступі – можливості для науковців».

Софія Задерей ознайомила науковців кафедри з можливостями відкритого доступу. Для науковців це: вільний доступ до останніх досліджень у галузі; більш активне поширення та вплив їхніх робіт, а отже більше цитування та науковий авторитет. Продемонструвала найавторитетніші наукові журнали відкритого доступу, представлені у директорії журналів відкритого доступу (DOAJ) http://www.doaj.org/.

Олена Гімчинська привернула увагу до інформаційно-пошукових систем, як консолідованого сервісу для збереження, управління та поширення актуальної інформації про наукові дослідження, якими можуть скористатись науковці кафедри.

Науковці побажали і надалі ділитися досвідом, адже така дієва співпраця дуже потрібна науковцям.