Буковинський Державний Медичний Університет

БІБЛІОТЕКА

Вдосконалюємося для вас!
Вгору

Електронна доставка документів (МБА)

 

Відповідальність за несанкціоноване використання отриманих від бібліотеки копій документів, відповідно до чинного законодавства, несе користувач.

В межах  послуги «Електронного міжбібліотечного абонементу» (МБА)  інші бібліотеки України можуть замовити для своїх користувачів доставку друкованих видань з фонду бібліотеки БДМУ.

Документи, отримані в межах МБА, додому не видаються. Ними можна користуватися лише в читальному залі.

В межах МБА не доставляються рукописи, матеріали на правах рукописів (дисертації, автореферати, звіти), патенти, нормативні документи України зі стандартизації (ДСТУ) та міждержавні стандарти (ГОСТ), газетні підшивки, цінні та рідкісні видання.

Електронні файли призначені тільки для одноразового користування і відповідно до ст. 8 Закону України «Про авторське право і суміжні права» тиражувати їх забороняється.

Отримані копії дозволяється використовувати лише з метою освіти, навчання і приватного дослідження. Не дозволяється тиражувати отримані копії, відтворювати їх у будь-якій формі, окрім одноразового друку електронного файлу, передавати іншим особам або організаціям.

 

Замовлення, в яких відсутні або нерозбірливо указані відомості, необхідні для виконання замовлення, повертаються абоненту для уточнення.

Замовлення здійснюється в абонементі  бібліотеки (вул. Богомольця, 2

Відповідальна за МБА:  бібліотекар 1 кат. з іноземної літератури Полякова Тетяна Вікторівна.

 

Послуга надається  безкоштовно.

 

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print Friendly, PDF & Email

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: