Презентація монографій к.мед.н. О.В. Гарвасюк, д.мед.н. І.С. Давиденко, к.мед.н. В.В. Іліка. «Хоріоамніоніт та базальний децидуїт при залізодефіцитній анемії вагітних», «Передчасне дозрівання плаценти при залізодефіцитній анемії вагітних».

На кафедрі патологічної анатомії 02 листопада 2022 р. до Всесвітнього Дня науки проведена презентація монографій доцентом кафедри Віталієм Іліка та доцентом кафедри  Олександрою Гарвасюк, «Хоріоамніоніт та базальний децидуїт при залізодефіцитній анемії вагітних», «Передчасне дозрівання плаценти при залізодефіцитній анемії вагітних».

У заході взяли участь студенти 3 курсу спеціальності «Медицина».

Монографія є складовою частиною планової науково-дослідної роботи кафедри патологічної анатомії ВНЗ України «Буковинський державний медичний університет».

Студенти взяли активну участь в обговорюваннях.

Презентація була організована за ініціативи зав. відділу обслуговування бібліотеки Діни Пислар та бібліотекаря 2 кат. Марії Яворської.