Презентація монографії «Патофізіологія гострого ушкодження нирок за від’ємного окисно-відновного потенціалу»

Презентація монографії д-ра мед. наук, проф. Рогового Ю. Є., канд. мед. наук, асист. каф. Колеснік О. В., асп. каф. Цитрін В. Я. «Патофізіологія гострого ушкодження нирок за від’ємного окисно-відновного потенціалу».

На кафедрі патологічної фізіології 05 жовтня 2021 р. за ініціативи зав. відділу обслуговування бібліотеки Діни Пислар та бібліографа I кат. Ірини Кухлій, була організована презентація монографії д-ра мед. наук, проф. Рогового Ю. Є., канд. мед. наук, асист. каф., асист. Колеснік О. В., асп. каф. Цитрін В. Я.

Презентація була проведена асистентом кафедри Колеснік О. В.. У заході взяли участь студенти 3 курсу, 13 гр. за спеціальністю “Медицина”.

Монографія є складовою частиною планової науково-дослідної роботи кафедри патологічної фізіології  Буковинського державного медичного університету.

Студенти брали активну участь в обговорюваннях.