«Пророче слово Кобзаря» – поетично-мистецька вітальня до відзначення 210 річниці від дня народження Тараса Шевченка

2024-03-11

До відзначення 210 річниці від дня народження Тараса Шевченка, в студентському читальному залі бібліотеки БДМУ було проведено поетично-мистецьку вітальню «Пророче слово Кобзаря»

Тарас Шевченко – символ вільної думки, правди і безстрашності, борець за права людини, великої любові до українського народу до України. Він зробив значний внесок у розвиток української поезії і став символом національної самосвідомості. Поезія Кобзаря актуальна в будь-який час, проте зараз, коли росія веде війну проти українського народу, пророчі вірші Шевченка стають особливо влучними.

Студентам ІІ курсу 19, 20 групи медичного факультету № 2, І курсу 2 гр. стоматологічного факультету, І курсу 3 гр. медичного факультету № 4 підготували мультимедійну презентацію, під час перегляду якої розповіли про важливість і силу Шевченкового слова. Студенти декламували уривки з поем: «Катерина», «Сон», «Кавказ», читали «Заповіт» українською та англійською мовою, фрагмент послання «І мертвим, і живим…».

Захід підготували та провели співробітники бібліотеки Світлана ТУЛЕВСЬКА, Наталія ЖУК у співпраці з доцентом кафедри гістології, цитології та ембріології Наталією ПЕНТЕЛЕЙЧУК, асистентом кафедри Людмилою АНДРУЩАК