«Психолог – лікар для душі» – День інформації до Всеукраїнського дня психолога

До Всеукраїнського дня психолога в читальному залі наукової літератури з відкритим доступом 25 квітня 2018 року  відбувся День інформації за темою: «Психолог – лікар для душі».

Доц. Марина Тимофієва, викладач Любов Любіна кафедри психології та філософії акцентували увагу студентів ІІ курсу спеціальності «Медична та психологічна реабілітація» на стрімкий шлях розвитку психології протягом останнього сторіччя, історію виникнення психологічної служби в України, накопичення психологами всього світу величезного багажу знань про поведінку людини, її стани та почуття, самопізнання та соціальні ролі.

Мета заходу:

– інформування студентів щодо причин, які є підставою звернення до психолога;

– розповідь про відмінність психологічного консультування від психотерапії;

– визначення поняття «психолог», «психотерапевт» та «психіатр» і сфери їх компетенцій;

– ознайомлення з перевагами професії медичного (клінічного) психолога.

Захід, який супроводжувався цікавими відеоматеріалами про стереотипи та міфи щодо професії психолога та сфери професійної діяльності, підготували та провели співробітники бібліотеки Софія Задерей та Аліна Ширєнкова.