«Разом ми сильні!» – година патріотизму присвячена Дню Гідності та Свободи

«Разом ми сильні!», саме під такою назвою відбулася година патріотизму присвячена Дню Гідності та Свободи для студентів  І курсу 1 гр.,  ІІІ курсу 1 гр. фахового коледжу БДМУ, спеціальності «Фармація, промислова фармація» (база 9) за ініціативи викладачів коледжу Катерини Купчанко та Юлії Кропельницької в співпраці зі співробітниками бібліотеки Світланою Тулевською, Наталією Жук, Іриною Кухлій.

Студенти взяли участь в літературно-поетичному  монтажі, декламуючи  поезією «Майдану», тим самим відтворюючи хронологію подій на Майдані.

Саме студентська молодь була першою, хто заявив про свою незгоду з політичним рішенням тодішньої влади. Молоді люди вийшли на Майдан відстоювати власне  майбутнє, право жити з гідністю, мати свободу. Суспільство чітко показало, що не має бажання йти під «братнє крило росії», а відстоює Європейські цінності.

Фінальним акордом заходу потужно прозвучала поезія Л. Добровольської «Жовто-блакитний український стяг» у виконанні викладача коледжу Юлії Кропельницької.