«Рішуче «Ні!» палінню — надійне «Так!» життю» – інформаційна година до Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням

До Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням 27 травня 2021 р. була проведена інформаційна година «Рішуче «Ні!» палінню — надійне «Так!» життю» (онлайн) для студентів Медичного Факультету №3.

Усім присутнім розповіли цікаві факти з історії тютюнопаління, ознайомили з причинами цієї залежності, привели приклади медичних досліджень проблем зі здоров’ям курців. Розповіли про шкідливість тютюнопаління та заборони куріння в різних країнах. Особлива увага була приділена проблемі паління в Індії та Україні.

Для тих, хто палить було запропоновано ряд методик, рекомендацій і порад, за допомогою яких можна позбутися цієї звички. Виклад теми супроводжувався великим ілюстративним і фактичним матеріалом.

Організатором заходу виступила головний куратор медичного факультету №3 Гарвасюк О.В., за підтримки заступника головного куратора Кушнірик О.В. та куратора Стегніцької Л.В.

Захід підготували та провели співробітники бібліотеки Полякова Т.В. та Дев’яткіна Д.О.