Семінар на тему: «Використання інформаційних ресурсів в науковій діяльності. Інформаційно-пошукові системи на сайті бібліотеки БДМУ».

Для лікарів-інтернів за спеціальністю «Травматологія та ортопедія» співробітниками бібліотеки Софією Задерей та Оленою Гімчинською 26 вересня 2023 р., за участю завідувача кафедри травматології та ортопедії Володимира Васюка, проведено семінар на тему«Використання інформаційних ресурсів в науковій діяльності. Інформаційно-пошукові системи на сайті бібліотеки БДМУ».

Під час семінару співробітники бібліотеки ознайомили слухачів із відкритим доступом до великої кількості електронних матеріалів, які дають можливість для їх професійного розвитку, покращення теоретичної підготовки, вдосконалення практичних навичок, розвитку клінічного мислення та вміння працювати.

Основне завдання заходу – формування в лікарів-інтернів активного, самостійного, творчого пошуку наукової інформації.

На завершення заходу лікарі-інтерни мали нагоду подискутувати з приводу розглянутого матеріалу та висловити впевненість у подальшій співпраці.