Серія семінарів українських дослідників та безкоштовний доступ до дослідницьких інструментів Elsevier

2023-11-30

Компанія Elsevier суттєво оновила сторінку “Академічна підтримка України” на своєму порталі: тут з’явилося багато корисного контенту для українських дослідників.

У  Ресурсному центрі   пропонується безкоштовний доступ до дослідницьких інструментів Elsevier, таких як:

• ScienceDirect,
  • Scopus,
  • експертно підготовлені анотації та база даних цитат;
  • Researcher Discovery,
  • модуль пошуку та співпраці; Researcher Academy для безкоштовних модулів електронного навчання, розроблених світовими експертами,
  • а також ScienceDirect і Mendeley, який допомагає зберігати, упорядковувати, нотувати, ділитися та цитувати посилання й дані досліджень.

Для кожного з цих ресурсів є опис, підручники або навчальні відеоролики, текстові матеріали у вигляді FAQ, а також посилання для зв’язку зі службою підтримки.

На сторінці представлена інформація про відмову від APC (Article Processing Charge) для статей видань відкритого доступу (Open Access), які мають  кореспондуючого афілійованого з Україною. «Відмова здійснюється автоматично, і ми чітко повідомимо про це автору під час процесу публікації», – зазначено у відповідному розділі.

Для  українських клініцистів або студентів-медиків  надається доступ до клінічного контенту та інструментів тут .

Відсутня плата за публікацію статей (APC) для українських авторів-кореспондентів, які публікують публікації в золотих журналах відкритого доступу.

Залишився доступним розділ з розкладом та записами вебінарів українською та іншими мовами Elsevier для України, щоб записати семінари.

Якщо ви не маєте безкоштовного доступу до Ресурсного центру, виконайте наведені нижче інструкції:

1.

Відвідайте сторінку реєстрації та заповніть форму. Ви отримаєте електронний лист з інструкціями, який містить ваш унікальний ідентифікатор реєстрації та тимчасовий пароль (це може зайняти до 48 годин).

2.

Відвідайте сторінку доступу та введіть свій унікальний ідентифікатор реєстрації та тимчасовий пароль.

3.

Створіть новий профіль зі своєю адресою електронної пошти АБО пов’яжіть свій безкоштовний доступ до існуючого профілю через свою адресу електронної пошти. Тепер ви маєте доступ до

4.

ScienceDirect; Scopus, Researcher Discovery, Researcher Academy та Mendeley.

5.

Відвідайте сторінку центру ресурсів , щоб отримати інформацію про кожен ресурс, короткі навчальні посібники та іншу інформацію.