«Шлях присвячений науці» – інформаційна година до 100-річчя від дня народження Самсон О.І.

В рамках дня науки в Україні 19.04.2021 р., до 100-річчя від дня народження талановитого вченого, педагога, доктора медичних наук, професора, фундатора Чернівецької гастроентерологічної школи – Самсон О.І., співробітники бібліотеки БДМУ підготували та провели інформаційну годину «Шлях присвячений науці».

Під час заходу було розкрито багатогранність особистості, а саме досягнення в науці, педагогічній і громадській діяльності, що дало можливість розкрити Самсон О.І. людиною енергійною, натхненною, ентузіаста своєї справи й разом з тим високої людяності та культури.

Захід відбувся для студентів IV курсу 25, 26, 28, 30 груп Медичного факультету № 2 за сприяння доцента кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб Гончарук Людмили, Телекі Яни, асистента кафедри Буздуган Інни, Вівсяник Володимира, Роборчук Станіслава, Ферфецької Катерини, Чернецької Наталії, під керівництвом зав. кафедри Федів Олександра.

Інформаційну годину підготували та провели: Пожидаєва Наталя, Тулевська Світлана, Кухлій Ірина.

Інформацію на сайт підготувала Пожидаєва Наталя