«У нашій пам’яті вони назавжди залишились» – інформаційна година до Дня Героїв Небесної Сотні

До Дня Героїв Небесної Сотні, який в Україні щорічно відзначають 20 лютого, в бібліотеці БДМУ відбулася інформаційна година  «У нашій пам’яті вони назавжди залишились»

Історія України мала багато трагічних періодів, коли свобода і навіть сам факт існування українського народу опинялися під загрозою. Але завжди в такі періоди найкращі сини і дочки України ставали на захист своєї землі, своєї держави, своїх співвітчизників.

Присутнім розповіли про фінальний та найбільш трагічний етап Революції, подіями, що розвивалися в Києві 18-20 лютого, коли тодішня влада замість мирного врегулювання ситуації віддала злочинний наказ застосувати зброю і зробити «зачистку» Майдану.

Тисячі поранених і майже сто людей було вбито спецпризначенцями. Їх назвали – Небесною Сотнею – українців, які загинули за честь, за волю, за право бути українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем  полинула  у вирій вічності, ставши ангелами на небі.

Вічна пам’ять Героям Небесної Сотні, серед яких є наші земляки – Олександр Щербанюк, Василь Аксенін, які поклали своє життя, захищаючи незалежність і майбутнє нашої Батьківщини.

Захід відбувся для студентів І курсу 8 гр., ІІ курсу 8 гр. Медичного Факультету № 2 за ініціативи доцента кафедри гістології, цитології та ембріології Наталії Пентелейчук та організації асистента кафедри Людмили Андрущак. Підготували та провели співробітники бібліотеки Світлана Тулевська, Ірина Кухлій.