«Українці – разом!» – інформаційна година до Дня єднання

До Дня єднання, який згідно з наказом Президента  В. Зеленського відзначається 16 лютого, співробітниками бібліотеки БДМУ Світланою Тулевською та Іриною Кухлій  у співпраці з викладачем коледжу Катериною Купчанко та студентами 2 курсу ІІІ групи та 3 курсу І гр. фахового коледжу БДМУ спеціальності «Фармація, промислова фармація» була проведена інформаційна година «Українці – разом!»

Студентам зачитали слова Президента: «Сьогодні важливий день – День єднання нас всіх. Ми різні, різного віку, різної статі, з різних міст, регіонів, різних професій, різних талантів, різних знань, мов, релігій. Але об’єднує нас єдине бажання: жити в мир щасливою, однією родиною, з дітьми, з батьками. І на все це ми маємо повне право. Бо ми в себе вдома, ми в Україні. І ніхто наш дім не буде любити так, як ми любимо. І ніхто – тільки ми разом зможемо наш дім захистити».

Присутнім зробили екскурс в історію. Акцент був зроблений на тому, що державу  формує  народ,  який  живе  на  її  теренах  і  творить історію. Саме на національній свідомості громадян будується  країна. Ми не повинні  ніколи  забувати  своїх  коренів,  завжди  бути  готовими  захистити  нашу  самобутність, традиції  й  цінності. Адже, спільна мета усіх Українців – це сильна, успішна і мирна країна.

Студентка Юлія Шабельникова зачитала поезію В. Сосюри «Любіть Україну».

Фінальним акордом прозвучала пісня Тіни Кароль «Україна це ти!»