Відкритий доступ до результатів наукових досліджень. Бібліотека й інформаційна підтримка наукових досліджень.

2023-10-26

Під таким гаслом відбувся семінар, присвячений Міжнародному тижню відкритого доступу та Всесвітньому дню науки, який 25 жовтня 2023 р. об’єднав науковців кафедр Медичної біології та генетики та Фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії.

Науковцю важливо знати, де знайти інформацію, і зокрема, який тип ресурсів пропонується на різних видах платформ.

Співробітники бібліотеки Софія Задерей та Олена Гімчинська розповіли про наявні в нашому навчальному закладі ресурси, колекції та інструменти, які базуються в Інтернеті та доступні для використання.

Ознайомили учасників семінару про можливості вільного доступу до останніх досліджень в медичній галузі, більш активне поширення та вплив їхніх робіт, а отже більше цитування та науковий авторитет.

На завершення семінару науковці подякували учасникам заходу за змістовну, корисну, цікаву інформацію, висвітлену на семінарі, побажали всім подальших успіхів у роботі і якнайшвидшої перемоги.