“ВІЛ/СНІД”: ти повинен це знати” – інформаційна година до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

До Всесвітнього дня боротьбі зі СНІДом 28 листопада 2018 р. в читальному залі №1 та №2  бібліотеки БДМУ була проведена інформаційна година  (англійською мовою) -«ВІЛ/СНІД: ти повинен це знати»

Бібліотекар 1 категорії з іноземної літератури — Полякова Т.В. ознайомила присутніх з  історією виникнення хвороби СНІДУ, її збудника – вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ). Та розповіла про знаменитих людей світу, які пішли з життя від імунодефіциту, про відомих особистостей, які проходять антиретровірусну терапію і живуть відносно повноцінним життям.

Були представлені статистичні дані стосовно смертей, спричинених ВІЛ.

Особлива увага була звернута на шляхи передачі і попередження СНІДу. Студенти отримали спеціально підготовлені брошури з інструкціями щодо того, як передається та НЕ передається ВІЛ.
     Розповідь супроводжувалась різноманітним ілюстративним матеріалом, та рекомендованою літературою за темою СНІДу з фондів бібліотеки БДМУ. Презентацію підготувала провідний бібліотекар – Данилова М.О.

Захід відбувся, за організаційної підтримки головного куратора Медичного факультету №3 Гарвасюк О. В., для студентів іноземних громадян І курсу 48 гр., (куратор Роман Л.А.), 55 гр.(куратор Каізер І.Я.), ІІ курсу 68 гр.(куратор Вилка Л.Я.) Медичного факультету №3.

Вдруге інформаційна година відбулася для студентів іноземних громадян І курсу 52 гр.(куратор Кушнірик О.В.), 51 гр.(куратор Хоменко В.Г.), 50 гр.(куратор Власова К.В.) Медичного факультету №3.