2023-11-03

02 листопада 2023 р. до Всесвітнього дня науки на кафедрі стоматології дитячого віку відбувся семінар на тему: «Використання міжнародних наукометричних баз даних відкритого доступу в наукових дослідженнях».

Під час семінару співробітниками бібліотеки Софією Задерей та Оленою Гімчинською виділено критерії добору та оцінювання наукометричних платформ відкритого доступу у проведені наукових досліджень: охоплення українських наукових видань та публікацій, загальні характеристики міжнародних наукометричних баз даних та їх показники.

Зроблено огляд найбільш популярних наукометричних баз даних відкритого доступу Scopus, Web of Science та Google Scholar.

Семінар пройшов в дружній, теплій, невимушеній атмосфері. При підведені підсумків співробітники кафедри відзначили доцільність проведення таких семінарів, їх практичну значущість для подальшого використання в науковій роботі.