Засідання круглого столу «Використання пошукових систем у науковій роботі»

2024-05-07

З нагоди Дня науки в Україні, 7 травня 2024 р. на кафедрі анатомії, клінічної анатомії та оперативної хірургії (зав. кафедри Олександр СЛОБОДЯН) проведено круглий стіл «Використання пошукових систем у науковій роботі».

Під час засідання круглого столу Софія ЗАДЕРЕЙ звернула увагу науковців кафедри на можливості наукометричної бази даних Scopus, повнотекстової бази журналів та книг Science Direct, колекції Springer Nature, наданих компанією Elsevier, наукометричної бази даних Web of Science від компанії Clarivate Analytics для використання у науковій та освітній діяльності.

Наголошено на можливості Google Академії (Google Scholar) як безплатного наукового інструменту пошуку й водночас відкритої наукометричної бази даних від найбільшої та найпотужнішої у світі пошукової системи Google.

Юлія ВЕРБИЦЬКА висвітлила питання про важливість користуванням цифровим репозиторієм «Інтелектуальні фонди БДМУ». Надала науковцям інформацію про кількість наявних документів в репозиторії, розповіла про способи пошуку інформації за різними критеріями, нагадала про можливість внесення документів науковців бібліотекою за запитом на електронну адресу цифрового репозиторію.