“Здоров’я – цінність нашого життя” – день інформації до Всесвітнього дня здоров’я

До Всесвітнього дня здоров’я в бібліотеці БДМУ, зі студентами  ІІ курсу 1 гр.спеціальності «Фармація» під керівництвом куратора групи – Великої А.В., та головного куратора факультету – Панасенко Н.В.,  8 квітня 2019 року, відбулася інформаційна година –  «Здоров’я – цінність нашого життя».

Студентам розповіли, що дата святкування присвячена дню створення ВООЗ. У святкуванні беруть участь понад 190 держав світу.

Глобальна ідея заходу  –  пропаганда здорового способу життя і боротьба з поширенням різних захворювань.

Про загострення в Україні негативних явищ: вживання алкоголю, тютюнопаління, поширення наркоманії розповіли співробітники бібліотеки – Світлана Тулевська, МашаДанилова.

Присутніх закликали вести здоровий спосіб життя. Та зазначили, що турбота про своє здоров’я не має бути проблемою, це має бути способом життя.