А ви були в бібліотеці університету?

З яких відділів вона складається? Що в ній цікавого?

Студент-першокурсник, приходячи в бібліотеку самостійно, як правило, губиться, не знає куди йти, до кого звернутися з питанням. А якщо йому презентують бібліотеку зсередини, її структуру, то він буде відчувати себе набагато впевненіше!

Саме з цією метою співробітники бібліотеки БДМУ провели екскурсію для іноземних студентів першого курсу.

Студенти 52 групи медичного факультету № 3 разом з куратором групи, асистентом кафедри медичної біології та генетики О.В. Кушнірик відвідали читальний зал періодики, рукописів і каталогів, читальний зал наукової літератури з відкритим доступом, студентські читальні зали № 1 та № 2 та читальний зал для професорсько-викладацького складу.

Першокурсники познайомилися з фондом бібліотеки, її структурними підрозділами, електронними інформаційними ресурсами та сервісами, такими як: Віртуальна довідкова служба, Електронний каталог, Електронна бібліотека (Репозиторій), веб-сайт бібліотеки.

Особливий інтерес у першокурсників викликала іноземна література авторитетних видавництв, яка представлена у читальному залі наукової літератури та у читальному залі для професорсько-викладацького складу.

Ми готові й надалі організовувати екскурсії для всіх бажаючих!

Наші висококваліфіковані фахівці завжди готові допомогти студентам заощадити час.