«Академічна культура студентів медиків» – науково-методичний семінар до Всесвітнього Дня науки

До Всесвітнього Дня науки в читальному залі бібліотеки 10 травня 2018 р. відбувся науково-методичний семінар за темою: «Академічна культура студентів медиків».

Мета наукового семінару  – висвітлення:

• основних навичок академічного письма;
  • загальних прикладів цитувань та посилань в наукових роботах;
  • правильність формування списку використаної літератури;
  • мотивації студентів до якісного виконання наукових робіт;

У заході взяли участь студенти 5 та 6 курсів спеціальності «лікувальна справа» медичного факультету №2, та доценти кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб Ольга Квасницька, Оксана Оліник, Яна Телекі.

Захід, який супроводжувався цікавими відеоматеріалами, підготували та провели провідний бібліотекар інформаційно-бібліографічного відділу Софія Задерей та зав. відділом Аліна Ширєнкова.