Акції «Від серця до серця. Україна починається з тебе!»

Українська книга об’єднує серця
        Багато українських книг для школярів різного віку зібрано під час акції «Від серця до серця. Україна починається з тебе!», організованої 5-8 квітня бібліотекою університету спільно з доцентом кафедри фізіології ім. Я.Д. Кіршенблата Гордієнком В.В..
У акції взяли участь студенти 5 групи 2 курсу медфакультету №4 та їх куратор  доцент Гордієнко В.В., 19 групи 1 курсу медфакультету №2 та їх куратор доцент Ясінська О.В., 1 групи 2 курсу медфакультету №4, 21 групи 2 курсу медфакультету №2, україномовні студенти з Йорданії та інші.
        До акції долучилися усі співробітники бібліотеки.
        Зібрана література передана представникам волонтерського руху Буковини «ARMSOS», які доставлять її у Станично-Луганську загальноосвітню школу №1 Луганської області.
На схід разом з книгами передане серце-листівка, наповнене теплими і щирими словами для школярів.
Віримо, що такі моменти ще більше об’єднують нас в любові до України та один до одного.
Дуже дякуємо усім, хто долучився до акції!
Від серця до серця. Україна починається з кожного із нас!