«Альфред Нобель: життя після смерті»-інформаційна година, до 185-річчя від дня народження

В читальний зал з відкритим доступом бібліотеки БДМУ завітали студенти 4 курсу 2 групи 4 медичного факультету під керівництвом куратора групи Анцупової В.В. на інформаційну годину «Альфред Нобель: життя після смерті».

Співробітники бібліотеки  ознайомили студентів з біографією відомого винахідника та інженера. Розповіли, яке значення премії мають для цілого світу.

З неабияким інтересом студенти слухали та ставили питання про Нобелівських лауреатів в області фізіології, а саме: Еміля фон Берінга та Фредеріка Бантинга.  Також акцент був зроблений на українцях, які були премійовані, хоча свої винаходи вони отримували як громадяни інших країн, зокрема: Іллі Мечнікову та Зельмані Ваксмані.

Під час заходу було помітно, що тема є цікавою для студентів, адже у майбутніх фахівців є все  для того, щоб зробити свій внесок у розвиток науки.

Інформаційну годину підготували та провели: Тулевська С.О., Данилова М.О.