Бібліотекою розпочато цикл семінарів до Дня науки в Україні

03.05.2022 р. напередодні Дня науки в Україні для науковців кафедри внутрішньої медицини, відбувся вебінар в режимі відео-конференції «Web of Science чи Scopus: вибір за науковцем».

Адже у кожного вченого періодично постає важливе питання: в якій базі даних опублікувати свою наукову роботу? І починається вибір найкращої платформи та журналу, які ідеально підійдуть для їхнього напряму.

Софія ЗАДЕРЕЙ та Олена ГІМЧИНСЬКА на прикладах показали як розібратися в усіх особливостях баз даних  Web of Science і Scopus та обрати найкращу для індексації наукової статті.

А ці два мегамасштабні бібліографічні сервіси індексують величезну кількість наукових видань з різних галузей науки і неоцінені джерела дослідницьких робіт, які допомагають вченим шукати необхідну інформацію, знайомитися з роботами колег, налагоджувати взаємозв’язки.

Під час обговорення співробітники бібліотеки звернули увагу науковців на важливі питання: що зараз актуально у галузі їх дослідження, що досліджувати далі, як їх інтелектуальний потенціал може бути корисним нашій державі, людям, світу. Бо саме праця науковців забезпечує відкриття, які допомагають виявляти, зупиняти нові загрози та розкривати актуальні ідеї, тенденції сьогодення.

Захід провела Софія Задерей, технічний супровід Оксана Калічко..