«Благословенне слово «МАТИ» – літературно-музична композиція до Дня Матері.

11 травня 2017, до Дня Матері, в студентському читальному залі бібліотеки БДМУ, відбувся захід «Благословенне слово «МАТИ».

Метою заходу було пробудити в студентах прекрасні і благородні почуття – святе і ніжне ставлення до матерів; виховати почуття обов’язку у дітей – віддати шану матерям, відплатити любов’ю, турботою і допомогою у майбутньому.

Захід, який підготували працівники бібліотеки (Тулевська С., Жук Н., Данилова М.) у співпраці з куратором (Купчанко К. П.)  та студентами 1 курсу 1 групи коледжу БДМУ спеціальності «Фармація», проходив у форматі літературно – музичної композиції. Кожен студент декламував поезію і водночас на екрані демонструвалися фотографії студентів з мамами. Звучали поетичні рядки письменників: Б. Олійника, В. Геращенка, В. Симоненка, О. Ющенка, А. Костецького та звучали пісні композиторів: П. Майбороди, А. Горчинського, М. Ткача, І. Білозіра, А. Скрябіна ті інших.

Приємним моментом було вручення студентами медалі «Багатодітна мама»  своєму куратору Купчанко Катерині Петрівні.

Захід відбувся за присутності заступника декана з  виховної роботи Петринич Оксани Анатоліївни та доцента Перепелиці Олесі Орестівни.