“Давайте зміцнимо наш імунітет!” – круглий стіл онлайн

Всесвітній день імунітету був відзначений круглим столом онлайн “Давайте зміцнимо наш імунітет!” 25 лютого 2021 року.

В Україні Всесвітній день імунітету відзначають 1 березня щорічно.

Студентам 1-6 курсів медичного факультету № 3 надали інформацію з історії розвитку знань про імунітет, досягнень медицини в боротьбі із захворюваннями, викликаними ослабленим імунітетом, і ролі імунітету в житті людини в цілому.

Акцент був зроблений на пригнічувачах імунітету і способах його зміцнення. Слухачам надані спеціальні рекомендації щодо правильного способу життя, позитивних звичок і здорового харчування.

Учасникам круглого столу повідомлено, як відзначається Всесвітній День імунітету в різних країнах, зокрема, в Індії, де відзначається Всесвітній День імунолога Індійським Імунологічним Товариством щорічно 29 квітня. Були використані новітні технології, що зробило презентацію теми більш цікавою, наочною і захоплюючою.

Студенти проявили особливий інтерес до заходу, так як тема імунітету особливо актуальна у зв’язку з епідемією Сovid-19 в цілому світі. Студенти задавали питання по темі проблематики, особливу увагу набуло питання вакцинації.

До обговорення проблеми приєдналися викладачі-куратори медичного факультету №3 – Гарвасюк О.В., Кушнірик О.В., Антонюк О.П. та Гулей Л.О., що створило дійсно наукову атмосферу круглого столу і зробило його успішним.

Захід підготували та провели співробітники бібліотеки Полякова Т.В. та Кухлій І.В. за ініціативи та організації кураторів медичного факультету №3.

Інформацію на сайт підготувала Полякова Т.В.