День інформації для спеціаліста-ендокринолога

До Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом 11 листопада 2015 року в читальному залі періодичних видань, рукописів та каталогів відбувся День інформації для спеціаліста-ендокринолога.

В заході взяли участь студенти 6 курсу медичного факультету №2 гр.15 зі спеціальності «лікувальна справа» та доцент кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології, к.мед.наук  Ілюшина Антоніна Анатоліївна.

Присутні мали можливість:

–  ознайомитися з інформаційними джерелами, які розкривають проблему сучасної ендокринології –  захворювання на цукровий діабет;

– проаналізувати статистичні звіти поширення хвороби та їх причини;

– ознайомитися з електронними ресурсами та базами даних світу, а також з  профільними періодичними виданнями.

Для студентів проведено огляд фахової літератури, дисертацій, авторефератів та представлено інформаційний бюлетень.

Захід було підготовлено та проведено працівниками інформаційно-бібліографічного відділу з сектором інформаційного обслуговування на чолі з  завідуючою Аліною Ширєнковою.