День інформації, присвячений Міжнародному дню медичної сестри «Вірний помічник лікаря».

12 травня 2017 р. з нагоди Міжнародного дня медичної сестри у студентському читальному залі бібліотеки БДМУ відбувся День інформації «Вірний помічник лікаря».

Професійне свято медичних сестер відзначається 12 травня в день народження однієї із знаменитих англійок, Флоренс Найтінгейл, яка під час Кримської війни (1853-1856) організувала першу в світі службу сестер милосердя.

Із привітаннями та настановами з нагоди професійного свята виступив корифей медсестринства, доцент Гайдуков В.А. В`ячеслав Анатолійович розповів про одну із найгуманніших професій на землі – професію медичної сестри, яка поєднує в собі надзвичайну відповідальність і високий професіоналізм.

Захід відбувся зі студентами-бакалаврами І курсу 3 групи спеціальності «Медсестринство», за підтримки головного куратора Семенко С.Б., та 2 курсу 2 групи спеціальність «Сестринська справа» коледжу БДМУ у співпраці із куратором Шинкурою Л.М., який підготовили та провели Софія Задерей, Аліна Ширєнкова,  Ганна Кіселиця.