День інформації за темою: «Трагічне та комічне в анестезіології»

12 жовтня 2017 року на кафедрі анестезіології та реаніматології за участю лікарів-інтернів та клінічних ординаторів відбувся День інформації за темою: «Трагічне та комічне в анестезіології», присвячений Всесвітньому дню анестезіолога.

Метою заходу було ознайомлення студентів з історією становлення анестезіології як науки, причинами, клінічними ознаками, ускладненнями та методами анестезіології. Також – з цікавими фактами в анестезіології.

Представлений матеріал супроводжувався презентацією та підібраним відеоматеріалом.

Під час заходу відбулася жвава дискусія із співробітниками кафедри, в якій піднімались питання впливу наркозу на організм людини.

Захід було підготовлено та проведено провідним бібліотекарем інформаційно-бібліографічного відділу з сектором інформаційного обслуговування   Софією Задерей.