День спеціаліста-отоларинголога «Захворювання зовнішнього та середнього вуха», присвячений Дню отоларинголога

Зі студентами 4 курсу 9 групи спеціальності «Медицина» та доцентом кафедри Яковець К.І. на кафедрі дитячої хірургії та отоларингології  1 жовтня 2018 р. було проведено День спеціаліста-отоларинголога за темою: «Захворювання зовнішнього та середнього вуха», присвячений Дню отоларинголога.

Під час обговорення зазначеної теми увага зверталась на причини та наслідки   захворювань вуха, як зі зниженням і втратою слуху так, і до більш важких патологій.

Присутнім демонструвалися: тематична презентація, пізнавальні відеоматеріали, наукова й навчальна література, крім цього, підготовлений інформаційний бюлетень з переліком рекомендованої літератури щодо обговорених питань.

Захід підготовлено та проведено провідним бібліотекарем інформаційно-бібліографічного відділу Софією Задерей та завідувачкою відділу Аліною Ширєнковою.