«Досягнення вчених-хіміків, фармакологів у фармацевтичній галузі»

До Дня науки в Україні 16 травня 2019 р. в бібліотеці БДМУ спільно зі студентами 1,2,3 груп ІІ курсу коледжу БДМУ (база 9) спеціальності «Фармація» відбулася інформаційна година – «Досягнення вчених-хіміків, фармакологів у фармацевтичній галузі».

Співробітники бібліотеки розповіли про видатних науковців, які в різні роки завідували кафедрою фармакології. Це — фундатор кафедри фармакології нашого університету, д.м.н., професор – Закривидорога СтепанПетрович; Член-кореспондент Академії Технологічних наук України, фармаколог, д.м.н., професор — Пісько Григорій Тимофійович; Заслужений діяч науки і техніки України, д.м.н., професор — Іванов Юрій Іванович.

Викладач коледжу – Кропельницька Ю.В. ознайомила присутніх з біографічною та науковою спадщиною доцента кафедри хімії – Денисенко Валентини Павлівни, асистента кафедри – Стаднійчук Р.Ф.

Зацікавлення студентів викликала розповідь про етоній, препарат який з’явився завдяки науковому доробку Денисенко В.П. – хіміка і Пісько Г.Т. – фармаколога, під керівництвом і за участю Закривидороги С.П., саме завдяки їхній наполегливості, ентузіазму етоній визнали і затвердили офіційно.

Інформаційну годину підготували та провели: Світлана Тулевська, Наталія Пожидаєва, Даша Девяткіна.