Диспут з циклу «Лікар і пацієнт» за темою «Типи пацієнтів»

14 квітня 2016 р. в студентському електронному читальному залі № 1 відбувся диспут із циклу «Лікар і пацієнт» за темою «Типи пацієнтів».

Захід підготували та провели провідний бібліотекар інформаційно-бібліографічного відділу з сектором інформаційного обслуговування Задерей С.І. та завідуюча даного відділу Ширєнкова-Білійчук А.О.

В заході взяли участь 25 студентів 18-19 групи 2 курсу медичного факультету № 2 спеціальність «Лікувальна справа» та викладач кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії Івасюк С.Н.

Особливу зацікавленість виявили студенти під час порівняння типів пацієнтів у аудіо- та відео матеріалах.

За даною темою студентам було презентовано медичну літературу та періодичні видання.