Диспут за темою «Вікові та національні особливості характеру»

19 жовтня 2016 року в бібліотеці відбувся диспут зі студентами 2 курсу спеціальність «Медична психологія»,  підготовлений провідним бібліотекарем інформаційно-бібліографічного відділу Софією Задерей за підтримки доцента, кандидата психологічних наук кафедри психології та філософії Тимофієвою М.П. за темою «Вікові та національні особливості характеру», який був присвячений Всесвітньому дню охорони психічного здоров’я.

Студентам було представлено відео-аудіо-матеріали, які розкривали теорії Зігмунда Фройда, Карла Юнга, Мелані Кляйн, що формують характер. Також були розкриті обставини, які формують національну і особисту гідність та почуття патріотизму українців.                       Особливо відмічаємо зацікавленість присутніх студентів, які взяли активну участь в обговоренні національних традицій і звичаїв Заходу і Сходу, Півночі і Півдня.