В рамках заходів до Дня науки в Україні 16 травня 2019 р. для аспірантів співробітник бібліотеки провела інформаційну годину за темою «EBSCO, SCOPUS, Web of Science та інформаційні ресурси бібліотеки БДМУ для науковців університету».

Слухачі ознайомилися з найавторитетнішими наукометричними базами даних та інформаційними ресурсами бібліотеки, які можуть бути корисними у сучасному освітньому і науковому процесі.

Окремим акцентом заходу стала презентація електронних послуг та сервісів, які доступні на офіційному сайті бібліотеки нашого університету.

Спектр послуг бібліотеки постійно вдосконалюється та розширюється, у відповідності до вимог сучасного наукового світу.

Сторінка сайту з електронними сервісами та послугами:  http://medlib.bsmu.edu.ua/poslugy-ta-servisy/

Захід підготувала та провела провідний бібліотекар
Маша Данилова.