«Електронні сервіси та інформаційні ресурси бібліотеки для майбутніх науковців» – вебінар до Дня науки в Україні

В рамках заходів до Дня науки в Україні для студентів ІV курсу 26 групи Медичного факультету № 1 та студентів ІV курсу 3 групи Медичного факультету № 2 15 травня 2020 р. співробітники бібліотеки у співпраці з доцентом кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб Квасницькою О.Б. провели вебінар «Електронні сервіси та інформаційні ресурси бібліотеки для майбутніх  науковців».

Шляхом ознайомлення слухачів з електронними послугами та сервісами, інформаційними ресурсами, які доступні на офіційному сайті бібліотеки до студентів була доведена інформація про  участь бібліотеки в житті університету, яка не обмежується видачею навчальної літератури на семестр.

Студентам наголосили про те, що співробітники бібліотеки завжди готові допомогти їм у навчальній діяльності.

Адже бібліотекар – не той, хто ВСЕ знає, а той, хто знає, як знайти інформацію ПРО ВСЕ.

Захід провела: Маша Данилова