«Герої завжди поміж нас» – година пам’яті до Дня Гідності та Свободи

До Дня Гідності та Свободи 20 листопада 2019 р., в читальному залі бібліотеки БДМУ, відбулася година пам’яті – «Герої завжди поміж нас».
21 листопада українці відзначають День Гідності та Свободи, свято яке спрямоване на вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності.

Співробітники бібліотеки – Тулевська С.О., Жук Н.Р., Кухлій І.В. спільно зі студентами І курсу 2, 3, 7 гр. Медичного факультету № 1 за ініціативи кураторів груп: доцента кафедри медичної біології та генетики – Кривчанської М.І., асистентів – Волошина В.Л., Тимчук К.Ю. відзначили річницю Революції Гідності та в глибокій скорботі низько схилити голови перед пам’ятю Героїв Небесної Сотні.

Вдало поєднуючи декламування віршів з мультимедійним супроводом, присутні відтворили хронологію подій на Майдані. Студенти проникливо читали поезію Майдану, чуттєво передаючи глибокий зміст поезії.

У виконанні студентки Мирослави Стабрин зворушливо прозвучала пісня «Плакала калина» композитора В. Домшанського.