«Герої не вмирають» – година патріотизму до Дня Гідності і Свободи

До Дня Гідності і Свободи в читальному залі бібліотеки БДМУ відбулася година патріотизму «Герої не вмирають».

Співробітники бібліотеки спільно зі студентами та викладачами, вдало поєднуючи декламування віршів та демонстрацію відео сюжетів, відтворили хронологію подій на Майдані та вшанували пам’ять героїв Небесної сотні хвилиною мовчання.

Акцент був зроблений на те, що саме студенти 21 листопада 2013 р. у Києві почали акції протесту, спричинені несподіваним рішенням влади відкласти підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Студенти з величезним натхненням декламували поезію Майдану. Кожен з читців проникливо та схвильовано читав рядки: Л.Костенко, В. Царенка, Л. Максимлюк, О. Проця, О.Максимишин, О.Федорук. Читання було настільки високодуховним та глибоким, що година патріотизму пройшла на одному диханні, не залишивши байдужим жодного з присутніх.

Наскрізною лінією заходу проходила думка, що збереження людських цінностей та основ демократії є вищою метою для українського народу.

15 листопада 2018 року захід відбувся зі студентами 1 курсу фармацевтичного факультету спеціальності «Фармація» під керівництвом головного куратора факультету Панасенко Н.В.

19 листопада 2018 р. зі студентами 2 курсу 18, 14 груп Медичного факультету № 1  під керівництвом кураторів груп Андрущак Л. А. та Селезньової В.О. та студентами 3 курсу 25 групи Медичного факультету № 2 під керівництвом куратора групи Кишкан І. Г.

Захід підготували та провели: Світлана Тулевська, Наталія Жук, Маша Данилова