«Історію переписати неможливо» – година історичної пам’яті

22 та 23 листопада 2017 р., до Дня пам’яті жертв голодоморів, у студентському читальному залі бібліотеки БДМУ, відбулася година історичної пам’яті  «Історію переписати неможливо»

Співробітники бібліотеки ознайомили студентів з основними причинами і наслідками голодомору 1932-1933 рр.. Перегляд документального фільму «Великий злам», допоміг розкрити суть трагедії голодомору та її вплив на долю українського народу .

Захід відбувся зі студентами коледжу БДМУ 1, 2, 3 курсів спеціальності «Фармація» за присутності викладачів Купчанко К.П., Боштан Ю.М., Кропельницької Ю.В. та студентами 3 курсу 2 групи медичного факультету №4 за підтримки куратора групи Анцупової В.В.

Годину пам’яті підготували та провели Світлана Тулевська, Наталія Жук, Ірина Шундерюк.