«Герої не вмирають» – година патріотизму

21 листопада 2017 р., до Дня Гідності та Свободи, в студентському читальному залі бібліотеки БДМУ  відбулася година патріотизму «Герої не вмирають». (Захід проходив двічі).

Співробітники бібліотеки спільно зі студентами та викладачами вдало поєднуючи декламування віршів та демонстрацію відео сюжетів, відтворили хронологію подій на Майдані та вшанували пам’ять героїв Небесної сотні.

Година патріотизму пройшла на одному диханні, не залишивши байдужим жодного з присутніх. Захід сприяв розвитку патріотичної свідомості та громадської активності у студентів.

Захід відбувся зі студентами: I курсу 12 гр. медичного факультету №1 (куратор Столяр Д.Б.), I курсу 24 гр. медичного факультету №2 (куратор Візнюк І. Д.), III курс 21 гр. медичного факультету № 2 (куратор Кишкан І.Г.)

Вдруге захід відвідали студенти: I курсу 1 гр. спеціальності «Фармація»  (куратор Велика А.Я.), студенти коледжу БДМУ  I курсу 2 гр. спеціальності «Фармація» (база 9) (куратор Кропельницька Ю.В.), II курсу 3 гр. спеціальності «Фармація» (база 11) (куратор Боштан Ю.М.). За присутності головного куратора фармацевтичного факультету – Панасенко Н.В.

Автори та виконавці:

Світлана Тулевська, Маша Данилова, Наталія Жук, Оксана Буланже, Лілія Виноградова, Ганна Кіселиця, Ірина Шундерюк.