«Голодомор не зламав» – година історичної пам’яті до Дня пам’яті жертв Голодомору

«Голодомор не зламав» саме під такою назвою відбулася година історичної пам’яті, 20 листопада 2018 р.,  спільно зі студентами 2 курсу Фармацевтичного факультету під керівництвом головного куратора факультету Панасенко Н.В.

Бібліотекар І категорії Світлана Тулевська підготувала добірку історій про людей, які попри жахіття пережитого геноциду, у наступні десятиліття боролися за державність, творили шедеври мистецтва, робили наукові відкриття: О.Гончар, Д.Білоус, В. Барка, М.Руденко (письменники), Є.Мірошниченко (оперна співачка), К.Білокур (художниця), Є. Сакевич-Далас (модель, громадська діячка), Л.Лук’яненко, О.Тихий (громадсько-політичні діячі).

Студенти: Онуфрійчук Я., Проданчук М., Дячук О., Вакарчук А. підготували та декламували поезію А.Малишка, Б.Олійника, Д.Білоуса, Н.Тривайло.

Вдруге, 22 листопада, захід відбувся зі студентами 2 курсу  18 групи Медичного факультету № 2 під керівництвом куратора групи Андрущак Л.А.

Відеопрезентацію до заходу, під час якої демонструвався документальний фільм «Великий злам», підготувала бібліотекар 1 категорії Ірина Шундерюк.