Буковинський Державний Медичний Університет

БІБЛІОТЕКА

Вдосконалюємося для вас!
Вгору

«Хто попереджений, той захищений» – інформаційна година до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

   До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом  27 листопада 2019 року в читальному залі бібліотеки БДМУ відбулася інформаційна година (англ.мовою) – «Хто попереджений, той захищений».

     Метою заходу було звернути увагу студентів до ВІЛ і СНІДу, підвищити рівень  знань про чуму нашого часу, пробудити у них співчуття і підтримку до хворих. Присутнім розповіли історію виявлення вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ) і синдрому набутого імунодефіциту (СНІД), походження і розповсюдження у світі, механізм і процес руйнування організму людини цією інфекцією.                 

   Студентам надали статистичні дані про високий ступінь поширення хвороби в Індії. Особлива увага була звернута на методи профілактики хвороби і антиретровірусну терапію (АРТ), що є способом  лікування хворих. 

   З метою заохочення студентів до участі в заходах до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, були показані приклади роботи глобальних міжнародних організацій, таких як ВООЗ, ООН і ЮНІСЕФ, видатних людей нашого часу, громадських активістів і молоді в боротьбі зі ВІЛ/СНІД.                                                                                               

   Присутні отримали символи антисніду — червоні стрічки та брошури де вказана інформація про те, як передається/не передається інфекція і засоби її профілактики.

   Захід відбувся зі студентами І курсу 62, 45 гр. Медичного факультету № 3 за ініціативи асистента кафедри медичної біології  та генетики – Кушнірик О.В., студентами ІІ курсу 50 гр. Медичного факультету № 3 за підтримки доцента кафедри медичної біології  та генетики – Власової К.В., студентами ІІ курсу 62 гр. Медичного факультету № 4 за підтримки асистента кафедри медичної біології  та генетики – Караван Ю. В.

     

 

 

 

.

.

.

.

Вдруге захід відбувся 02.12.2019 р. для студентів ІІ курсу 41, 45 гр. Медичного факультету № 3 під керівництвом асистентів кафедри Фізіології ім. Я.Д.Кіршенблата  Агафонової О.В., Кисилиці С.О.
.
.

.

.

.

.

.

.

Інформаційну годину  підготували та провели співробітники бібліотеки — Полякова Т. В.,  Данилова М. О.

.

.

.

.

.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print Friendly, PDF & Email

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: