«Індія — країна духовності і творчості» – До 145-річчя від дня народження Миколи Реріха

До 145 – річчя від дня народження Миколи Реріха 7 жовтня 2019 року для студентів ІІ курсу 41-48 груп Медичного факультету №3 бібліотекою БДМУ була проведена англомовна інформаційна година «Індія — країна духовності і творчості».

Студентам була представлена розповідь про життя, творчість і соціальну діяльність М. К. Реріха — всесвітньо відомого художника, науковця, філософа, натхненного мандрівника, письменника, суспільного активіста і гуманіста, який разом з сім’єю провів половину життя в Індії та багато зробив для розповсюдження у світі знань про цю країну, її стародавню історію, культуру, релігії та багатонаціональний народ. Особлива увага була звернута на запропонований М. К. Реріхом Пакт із захисту творів світової культури й Прапору Миру.

Студенти почули про спільну творчу команду сім’ї Реріха, в якій кожний член зробив свій внесок у світову скарбницю.

Розповідь проходила у супроводі показу численних фотографій, картин і відео, що робило її більш цікавою, яскравою і захоплюючою.  До уваги були запропоновані книжки М. Реріха і про нього з фондів бібліотеки.

Зустріч підготували та провели співробітниками бібліотеки БДМУ Тетяна Полякова, Ірина Кухлій, за сприяння доцента кафедри біологічної фізики та медичної інформатики — Клепіковського А. В.