Інформаційна година до Дня невролога

До Дня невролога на кафедрі нервових хвороб, психіатрії та медичної психології ім. С.М. Савенка для студентів IV курсу 25 групи спеціальності «Лікувальна справа» 4 грудня 2018 р. проведено інформаційну годину.

Для більш поглибленого вивчення теми «Кора головного мозку. Функції кори головного мозку» співробітниками інформаційно-бібліографічного відділу Софією Задерей та Аліною Ширєнковою було підготовлено та представлено інформаційний бюлетень нових надходжень літератури та періодичних видань.

Під час проведення заходу студенти та асистент кафедри Зорій Ірина Анатоліївна мали можливість ознайомитися з матеріалами, які знаходяться в фондах бібліотеки.