Інформаційна година з нагоди Дня фармацевтичного працівника «Фармацевт – це звучить гордо!»

14  вересня 2017 р., з нагоди Дня фармацевтичного працівника,  в читальному залі бібліотеки БДМУ відбулася інформаційна година «Фармацевт – це звучить гордо!»

Престижність, затребуваність та відповідальність професії фармацевта були

провідною темою заходу. Позитивні емоції викликали цікаві факти з історії фармації.

Окрему увагу було приділено фундаторам фармації нашого університету. Адже їх досвід є своєрідним джерелом знань та настанов для молодого покоління.

В заході взяли участь студенти ІІ курсу 1 групи та ІІІ курсу 1,2 групи  спеціальності “Фармація” коледжу БДМУ за підтримки куратора групи Купчанко К.П. та Боштан Ю.М.

Автори та виконавці співробітники бібліотеки: Світлана Тулевська, Маша Данилова, Наталія Жук, Наталія Пожидаєва.