«Здоров’я для всіх» – інформаційна година до Всесвітнього дня здоров’я

До Всесвітнього дня здоров’я та 70-річчю Всесвітньої організації охорони здоров’я, в студентському читальному залі № 1  02 квітня 2018р., для студентів – іноземних громадян, була проведена інформаційна година «Здоров’я для всіх» (англ.мовою)

Метою заходу було розповісти студентам про значення ВООЗ в сучасному світі, познайомити з історією створення цієї організації, її структурою, функціями і діяльністю.
Увагу студентів було звернуто на їхню можливість працювати в штаті ВООЗ в майбутньому.

Особливий інтерес до теми був проявлений, коли йшлося про участь Індії та її представників (наприклад, індійської кінозірки Амітабха Баччана) та інших славнозвісних постатей в роботі ВООЗ.

Інформативна розповідь (підготовлена бібліотекарем Поляковою Т. В.) підтримувалася показом книжок з фондів бібліотеки БДМУ виданих ВООЗ і супроводжувалася демонстрацією цікавого ілюстративного матеріалу з використанням новітніх технологій (підготовлено бібліотекарем Даниловою М. О.).

Організація заходу була проведена за допомогою викладача кафедри психології та філософії Павлюк Лесі Ігорівни.

На заході були присутні студенти медичного факультету №3: 1-го курсу, 57, 63 і 64 групи, 2-го курсу 43 і 62 групи, 3-го курсу 42 групи