«Козацькому роду нема переводу» – конкурсно-пізнавальна програма до Дня козацтва та захисника України.

11 жовтня 2016 р. напередодні Дня захисника України та Дня українського козацтва, зі студентами 2 курсу, 2 групи спеціальності «Педіатрія» був проведений захід «Козацькому роду нема переводу».  Крім розважальних вікторин та конкурсів, основна увага була спрямована  на необхідність пам»ятати  свою історію, традиції, культуру, адже, хто не знає минулого, не має майбутнього. На заході була присутня куратор групи Анцупова Віта В’ячеславівна.

Вдруге захід був проведений зі студентами коледжу БДМУ  1 курсу спеціальності «Фармація», а також- студентами 2 курсу 1 групи спеціальності  «Сестринська справа», в присутності заступника декана по виховній роботі Петринич Оксани Анатоліївни та кураторів груп: Купчанко Катерини Петрівни та Баштан Софії Володимирівни.

Захід був проведений Світланою Тулевською, Наталією Жук, Марією Даниловою.

Втретє, 13 жовтня 2016, відбулася зустріч зі студентами І курсу 5,6 груп медичного факультету № 1.

Особливу зацікавленість у студентів викликали конкурси та вікторини на козацьку тематику.