«Козацькому роду нема переводу» – конкурсно-пізнавальна програма до Дня Українського Козацтва

Напередодні Дня Українського Козацтва, в читальному залі наукової літератури з відкритим доступом 11 жовтня 2018 року відбулася конкурсно — пізнавальна програма – «Козацькому роду нема переводу».

Співробітники бібліотеки нагадали студентам славні сторінки зародження та становлення козацтва, адже через козацтво створювалась наша історія.

Зі студентами були проведені вікторина та цікаві конкурси на знання козаччини. З великим задоволенням студенти відтворили картину І. Рєпіна «Запорожці пишуть листа турецькому султану», називали гетьманів, зображених на малюнках, та із цікавістю приміряли козацькі костюми.

Захід відбувся для студентів І курсу 1,2,3 груп фармацевтичного факультету спеціальності «Фармація, промислова фармація», за підтримки викладачів-кандидатів філологічних наук, доцентів Шутак Л.Б., Навчук Г.В., Ткач А.В.

Підготували та провели: Наталія Жук, Маша Данилова, Діна Пислар, Світлана Тулевська.